Festetics Festőverseny 2023/2024.

A mai napon lezajlott iskolánkban a korábban meghirdetett csendéletfestő pályázat jelenléti versengése is. A 2004/2005-ös tanév óta évente szervezett művészeti versenyünket Ribáné Hosszú Valéria rajz szakos mestertanár bocsátotta a most már 20 éves útjára. A festőverseny online pályázati részére folyamatosan érkeznek a pályamunkák az ország minden részéről. Hagyományos iskolai versenyünket szeretnénk a következő tanévtől megyei versenyszintre emelni. Nagyon szépen köszönjük az eddig beérkezett online alkotásokat és a mai versenyzőknek a jelenlétet, vidéki kollégáinknak a támogatást!

Köszönjük a szervezést Vali néninek és a szervezésben való segítséget Kalocsai Katalin és Nagyfiné Fullajtár Lívia tanárnőknek!

A pályamunkák értékelése április 15-ig történik.

Minden versenyzőnek sok sikert kívánunk!